šolsko leto 2020/2021

6.b - Lucija Maršič

uraod – doPONTORSREČETPET
1.8.00 – 8.45NARMATLUMTITŠPO
2.8.50 – 9.35SLJDRULUMTITDRU
3.9.40 – 10.25SLJGUMSLJMATSLJ
malica
4.10.50 – 11.35DRUŠPONARSLJSUČ
5.11.40 – 12.25MATGOSMATŠPODOP
6.12.30 – 13.15TITGOSDOPROP
7.13.20 – 14.05

7.b - Lucija Maršič

uraod - doPONTORSREČETPET
1.8.00 - 8.45NARMATLUMTITŠPO
2.8.50 - 9.35SLJDRULUMTITDRU
3.9.40 - 10.25TJAGUMSLJMATSLJ
malica
4.10.50 - 11.35DRUŠPONARSLJTJA
5.11.40 - 12.25MATGOSMATŠPODOP
6.12.30 - 13.15TITGOSDOPDRURAČ
7.13.20 - 14.05TIT

1.a - Tina Kastelic

uraod – doPONTORSREČETPET
1.8.00 – 8.45MATSPOSLJGUM
2.8.50 – 9.35ŠPOGUMŠPOSLJŠPO
3.9.40 – 10.25MATSLJMATTJASPO
malica
4.10.50 – 11.35SLJSLJSLJDOPMAT
5.11.40 – 12.25TJASPOLUM
6.12.30 – 13.15LUM
7.13.20 – 14.05

2.a - Tina Kastelic

uraod - doPONTORSREČETPET
1.8.00 - 8.45MATSPOSLJGUM
2.8.50 - 9.35ŠPOGUMŠPOSLJŠPO
3.9.40 - 10.25MATSLJMATTJASPO
malica
4.10.50 - 11.35SLJSLJSLJDOPMAT
5.11.40 - 12.25TJASPOLUMSLJ
6.12.30 - 13.15LUM
7.13.20 - 14.05

3.a - Tina Kastelic

uraod - doPONTORSREČETPET
1.8.00 - 8.45MATSPOSLJGUM
2.8.50 - 9.35ŠPOGUMŠPOSLJŠPO
3.9.40 - 10.25MATSLJMATTJASPO
malica
4.10.50 - 11.35SLJSLJSLJDOPMAT
5.11.40 - 12.25TJASPOLUMMATSLJ
6.12.30 - 13.15LUM
7.13.20 - 14.05

6.a - Karmen Grum

uraod - doPONTORSREČETPET
1.8.00 - 8.45ZGOSLJŠPO
2.8.50 - 9.35MATTJAGEOSLJMAT
3.9.40 - 10.25ŠPOSLJNARSLJMAT
malica
4.10.50 - 11.35ŠPOSLJLUM/GUMMATTJA
5.11.40 - 12.25NARGOSLUM/GUMTJATJA
6.12.30 - 13.15GOSTITDOP
7.13.20 - 14.05TITKOM-R

7.a - Karmen Grum

uraod - doPONTORSREČETPET
1.8.00 - 8.45ZGOSLJGEOŠPO
2.8.50 - 9.35MATTJAGEOSLJMAT
3.9.40 - 10.25ZGODKENARSLJMAT
malica
4.10.50 - 11.35ŠPOSLJLUM/GUMMATTJA
5.11.40 - 12.25NAROGLLUM/GUMTJATJA
6.12.30 - 13.15ŠSP/SPHOGLTITDOP
7.13.20 - 14.05ŠSP/SPHNARTITKOM-R

9.a - Damijana Dušak

uraod - doPONTORSREČETPET
1.8.00 - 8.45SLJGEOMATKEM
2.8.50 - 9.35ZGOZGOKEMGEOBIO
3.9.40 - 10.25MATMATSLJTJATJA
malica
4.10.50 - 11.35BIOMATSLJTJAŠPO
5.11.40 - 12.25ŠPOLUM/OGLFIZSLJKOM-R
6.12.30 - 13.15KEŽ/ŠSPLUM/OGLFIZSLJGUM
7.13.20 - 14.05KEŽ/ŠSPDOP

1.AM - Maja Rejc

uraod - doPONTORSREČETPET
1.8.00 - 8.45SPOSLJTJASLJ
2.8.50 - 9.35SLJSLJSLJSLJMAT
3.9.40 - 10.25TJAGUMMATMATGUM
malica
4.10.50 - 11.35SOVŠPOSPOKOMSPO
5.11.40 - 12.25ŠPOMATLUMSOVDOP
6.12.30 - 13.15ŠPOKOMLUM
7.13.20 - 14.05

2.AM - Maja Rejc

uraod - doPONTORSREČETPET
1.8.00 - 8.45SPOSLJTJASLJ
2.8.50 - 9.35SLJSLJSLJSLJMAT
3.9.40 - 10.25TJAGUMMATMATGUM
malica
4.10.50 - 11.35SLJŠPOSPOSOVSPO
5.11.40 - 12.25ŠPOMATLUMKOMDOP
6.12.30 - 13.15ŠPOSOVLUM
7.13.20 - 14.05

3.AM - Ines Cokan

uraod - doPONTORSREČETPET
1.8.00 - 8.45ŠPOLUMŠPOMATSLJ
2.8.50 - 9.35MATLUMMATSLJMAT
3.9.40 - 10.25SPOSLJTJAGUMŠPO
malica
4.10.50 - 11.35TJASPOSLJSLJKOM
5.11.40 - 12.25SOVMATDOPSPO
6.12.30 - 13.15SLJGUM
7.13.20 - 14.05SLJ

5.AM - Ines Cokan

uraod - doPONTORSREČETPET
1.8.00 - 8.45ŠPOLUMŠPOMATSLJ
2.8.50 - 9.35MATLUMTJASLJMAT
3.9.40 - 10.25DRUSLJTJAGUMŠPO
malica
4.10.50 - 11.35TJADRUSLJSLJGOS
5.11.40 - 12.25NITMATDOPDRU
6.12.30 - 13.15SOVGUMNITNIT
7.13.20 - 14.05KOM

Seznam predmetov

  • SLJ – slovenščina
  • TJA – tuji jezik angleščina
  • LUM – likovna umetnost
  • GUM – glasbena umetnost
  • MAT – matematika
  • TIT – tehnika in tehnologija
  • GOS – gospodinjstvo
  • NAR – naravoslovje
  • NIT – naravoslovje in tehnologija
  • GEO – geografija
  • ZGO – zgodovina
  • SPO – spoznavanje okolja
  • DRU – družba
  • FIZ – fizika
  • KEM – kemija
  • BIO – biologija
  • ROP – računalniško opismenjevanje
  • ŠPO – šport
  • KOM – komunikacija računalništvo
  • KOM-1 – komunikacija računalništvo (predmet se izvaja eno polletje)
  • DKE – domovinska in državljanska vzgoja
  • SPH – sodobna priprava hrane
  • TVZ – turistična vzgoja
  • ŠNO – šolsko novinarstvo
  • PZB – pevski zbor
  • KOŠ – košarka (krožek)
(Skupno 446 obiskov, današnjih obiskov 1)